Nabízené služby

 

Učím standardní arabštinu tak, aby byli studenti schopni pohovořit s místními, přečíst si jídelní lístek nebo porozumět oblíbené hudbě. Kromě toho se specializuji na jordánský dialekt.

Jak učím?

N
Online přes Zoom
N
S učebnicí Moderní spisovná arabština
N
S individuálním přístupem a empatií
N
Pomocí autentických materiálů

Individuální lekce

Individuální přístup znamená individuální plán na 10 týdnů – podle studentova cíle. Domácí úkoly na míru, autentické materiály, jedna hodina týdně přes Zoom a neustálá podpora v Google Classroom.

CENA: 980,- / 60 min. lekce

Co dostaneš?
Moji plnou pozornost během lekcí, výukový plán na míru, domácí úkoly a jejich opravu, autentické materiály a další tipy v Google Classroom.
Jak to probíhá?
Po úvodní konzultaci společně vypracujeme plán lekcí, seznámíš se s Google učebnou a každý týden v ní najdeš materiály k samostudiu – domácí úkoly, slovní zásobu, články či videa. Jednou týdně se budeme scházet přes Zoom (nezapomeň si program nainstalovat a pořídit si sluchátka s mikrofonem, a WiFi – min. rychlost 6 Mbps).

Skupinové lekce

Několikrát ročně otvírám kurz arabštiny pro začátečníky i mírně pokročilé. Skupinka čítá 4 – 6 studentů a trvá zpravidla 24 vyučovacích hodin (12 x 2h).

CENA: 11 490,- / kurz

Co dostaneš?
Výukový plán je stanoven před zahájením kurzu a zveřejněn na prodejní stránce. Během prvního setkání se studenty upravujeme výukový plán tak, aby vyhověl co největšímu množství studentů. V lekcích se soustředíme na konverzace v malých skupinách a na porozumění autentickým materiálům.
Jak to probíhá?
Po přihlášení do kurzu obdržíte e-mail s přihlašovacími údaji do Google učebny. V té najdete videomanuály k aplikacím, které budeme používat a také spoustu tipů a materiálů. Jednou týdně se budeme scházet přes Zoom (nezapomeň si program nainstalovat a pořídit si sluchátka s mikrofonem, a WiFi – min. rychlost 6 Mbps).

V ceně kurzu jsou i domácí úkoly, které budou probíhat v Google Classroom, včetně zpětné vazby.

Videokurz

Arabsky hovoří více než 250 milionů mluvčích po celém světě. V tomto video kurzu si ukážeme základy arabštiny – naučíš se abecedu, 100 základních frází o sobě, své rodině a cestování, a podíváme se na pár kulturních odlišností, které ti usnadní porozumění místním.

CENA: 2 100 ,-

Co dostaneš?
10 video lekcí o abecedě, 10 video lekcí s užitečnými frázemi (v každé lekci 10 frází) a 10 video lekcí s kulturními odlišnostmi, které ti pomohou pochopit arabský svět.

Celkem 5 hodin videí.

Jak to probíhá?
Po připsání platby na účet dostaneš odkaz na uvedený e-mail, na kterém si kompletní video kurz můžeš vypracovat, případně stáhnout do svého počítače. K videím obdržíš také pracovní list v PDF.

Reference

Spolupráce s Annou trvá už druhým rokem, a jsem moc spokojená. Nejprve jsem navštěvovala její skupinové kurzy, kde jsem se naučila základy arabštiny, a poté jsem přešla na individuální lekce, kde se mi Anna věnuje a připravuje mě na vstup do mé nové arabské rodiny.

– Sandra Braunová, malířka

Žiji už pátým rokem v Egyptě a potřebovala jsem se konečně trochu rozmluvit. Lekce s Annou jsou zábavné, jako lektorka je velmi empatická a trpělivá, a toho si vážím.

– Petra Holzbach, copywriterka

První setkání

Objednat úvodní konzultaci

Zaujala tě nabídka mých lekcí a kurzů? Chceš se se mnou učit nebo se domluvit na spolupráci? Napiš mi o sobě víc a pojďme se potkat přes Zoom.

2 + 13 =